EL og IT-medlemmer som stiller til valg

Av: Foto: Tore Fjeld
27.06.2019

En rekke EL og IT-medlemmer er kandidater ved høstens lokallag. Vi har stilt dem noen spørsmål om hjertesaker og avkobling. Svarene fra de som har svart kan du lese ved å trykke på navnet:

Navn Parti Kommune/fylke (listeplassering)

Alexander Nicolaysen Sørnes

NKP Bergen (1)/Vestland (2)

André Fosstvedt

MDG Skien (14)

Are Heier

SV Sarpsborg (4)
Arnfinn Baksvær Ap Ringerrike (8)
Bjørn Roald Helmersen Ap Namsos (4)

Brit Østby Fredriksen

SV Frogn (2)/Viken (14)
Espen Myhr Grandalsmo Rødt Stjørdal (1)

Frants Notevik Ellingsen

Ap Tvedestrand (13)

Fred Løvli

Ap Krødsherad (13)

Geir Aasen

Rødt Aurskog-Høland (4)/Viken (49)

Geir Wamstad

Ap Øvre Eiker (6)

Guttorm Groven 

Ap Hol (15)

Hanne Lise Fahsing

Rødt Namsos (1)

Hanne Lyssand

SV Bydel Nordre Aker i Oslo (1)

Jarle Eide

Ap Herøy (26)

Johan Ekeland

Ap Lyngdal (3)
Lars Erik Keskitalo SV Porsgrunn (4)

Lars-Ådne Schlytter

Ap Vang (13)

Marcus Hoff

Ap Grane (14)

Markus Hansen

Rødt Bydel Grünerløkka i Oslo (16)

Nils Gunnar Knudsen

Ap Bergen (50)

Ole Henning Skogen

Ap Notodden (13)

Per Gunnar Salomonsen

SV Kristiansand (3)

Ronald Steen

Ap Sortland (4)

Sandra Åberg Kristiansen

Ap Trondheim (13)

Sigve Mandelid

Ap Sunnfjord (5)

Silje Elden Helmersen

Rødt Namsos (7)

Thomas Liaøy

Ap Bømlo (14)

Tom-Erik Løvsletten

Ap Hol (9)

Tor Gaute Lien

FrP Østre Toten (1)

Tove Lise Aasheim

Ap Bømlo (11)

Venke Marie Heimdal

Ap Namsos (22)

Vidar Holm

Rødt Skedsmo (9)
Svein Magne Rydjord Ap Rauma (9)
Ida Aas Rødningsby V Sula (9, fellesliste med MDG)
Gunn Sande Sp Stad (2)/Vestland (16)
Sigurd Sævareid Ap Stord (31)
Inge Opstad Ap Stord (35)
Vegar Moe SV Stord (8)/Vestland (60)
Henriette Thoresen SV Stord (23)
Kristian Pedersen Rødt Stord (6)
Ketil Helland Ap Austevoll (10)
Vidar Våde Rødt Ullensvang (ex. Odda) (29) 
Roger Nese Ap Osterøy (8)
Remi Unnvik Ap Askøy (10)
Hardy Pedersen Ap Austrheim (3)
Trond Rasdal Ap Høyanger (9)
Bjarne Melvær Berge MDG Kinn (3)
Ragnar Olaf Andenæs Ap Gloppen (14)
Magne Gunnar Bugge Sp Molde (8)
Roar Dyb-Sandnes Ap Giske (3)/Møre og Romsdal (36)
Hanne Notøy Ap Ulstein (3)/Møre og Romsdal (11)
Svein Olav Ose Ap Molde (28)
Stig Andre Heggem Ap Molde (19)
Ole Johan Broløkken Ap Ålesund (33)
Tor William B. Paasche SV Fauske (3)
Dagfinn Homdal Svanøe Ap Åmli (7)
Håvard Vinje Ap Levanger (15)
Jan Lygre Frp Kvam
Knut Solberg AP Elverum
Ola Andre Bjørkhaug AP Ringsaker
Espen Schmitz AP Skien
Tore Landmark FNB Bergen og Vestland
Christian Rolland FNB Bergen
Kjell Magne Kvalheim FrP Kinn (3)
Fredrik Pedersen AP Porsgrunn
Torstein Varhaug Hå-lista
Kai-Otto Helmersen Rødt Ås (26)

Stiller du til valg?

Og er EL og IT-medlem - send en e-post til robert.kippe@elogit.no om du ønsker å stå på listen.

Derfor er EL og IT Forbundet opptatt av valget

Les mer her

Del: