Delt innstilling om ny forbundsleder

17.03.23
(Endret: 17.03.23)
Valgkomitéens flertall på 6 innstiller på Geir Ove Kulseth som ny forbundsleder, mens mindretallet på 3 innstiller på Eystein Garberg.

Valgkomitéen er også delt rundt plasseringen av fire medlemmer i forbundsstyret. Der flertallet instiller på Tore Sunde (Møre og Romsdal), og Espen Andersen(Vestfold/Telemark) som faste medlemmer, mens mindretallet instiller på Emil Haugen (Nordland) og Morten Svendsen (Oslo/Akershus).

Hele innstillingen finner du her: Valgkomiteens innstilling

Relevante artikler

Etter en debatt på nesten tre timer, med over 80 innlegg og en opptelling av 272 stemmer ble resultatet klart; Geir Ove Kulseth er ny forbundsleder.

Søk på siden

Language
Language
Language

Gi oss en tilbakemelding

Vi setter stor pris på om du sender oss en tilbakemelding om du oppdager feil og mangler på nettstedet, eller om du savner informasjon.