Endre Rangnes slutter i EDB

Publisert: 04.01.10
(Endret: 10.12.21)

– innholdet kan være utdatert

Endre Rangnes har vært konsernsjef EDB siden 2003 og i løpet av årene har konsernet vokst fra et mindre norsk selskap til en større aktør utenfor landets grenser. Konsernet har per i dag 6 000 ansatte i 13 land.

Styret i EDB har konstituert konserndirektør John-Arne Haugerud som konsernsjef i selskapet fra 11. januar. Og det skal igangsettes en jobb med å finne en ny sjef. Rangnes får med seg seks måneder med etterlønn.

Relevante artikler

Dessuten har vi greid å få en ramme for kommuneoppgjøret på 5,4 prosent, noe som er godt over resultatet fra frontfaget, sier Mette Nord, leder av LO Kommune.

Søk på siden

Language
Language
Language

Gi oss en tilbakemelding

Vi setter stor pris på om du sender oss en tilbakemelding om du oppdager feil og mangler på nettstedet, eller om du savner informasjon.